Image 1

Available for

دانلود نرم افزار

APP Download

خدمتی دیگر از ژیگس!

وارد کردن شماره تلفن ثابت ضروری است.

می پذیرم با فشردن «دکمه تمدید / شارژ کن » قوانین و مقررات ذکر شده در پایین سایت را مطالعه نموده ام و با آگاهی کامل خرید نموده ام .

ویژگی ها

کد خرید موبایلی
# 761*724*

کد USSD

سریع

جذاب

قابل پیگیری

بدون توقف

قدرتمند

همیشه در دسترس

روی همه اپراتورها

ذخیره خرید های شما

مطمین

پایدار

همیشه برقرار

با کیفیت

درباره ما

ژیگس

نمایندگی رسمی فروش اینترنت پرسرعت مخابرات هرمزگان و کرمان

تعهد و خدمت صادقانه شعار ماست!جهت ارتباط با ژیگِس کافی است به سامانه پیامکی 1000004257 پیامک ارسال کنید و یا از طریق تلگرام به شماره تلگرامی ۰۹۹۰۳۶۲۵۸۰۰ ( فقط تلگرام ، پیامک و یا تماس به این خط مسدود است ) با ما ارتباط داشته باشید. همچنین نشانی سایت رسمی شرکت (http://www.geeges.ir) اطلاعات بیشتری از شرکت ژیگِس را در خود جای داده است.

ارسال نظرات ، پیشنهادها و شکایات :

در صورتیکه شکایت ، پیشنهاد و انتقادی نیز داشتید از روش های ذکر شده فوق می توانید استفاده کنید.به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

آنچه باید درباره قوانین و مقررات بدانید :
  • با توجه به اینکه سامانه فروش به صورت خودکار عمل کرده و امکان تشخیص درست بودن شماره تلفن وارد شده نیست ، باید پیش از تایید نهایی از صحیح بودن شماره تلفن اطمینان حاصل فرمایید ، در صورت وارد نمودن شماره تلفن مشترک دیگر ، ممکن است سرویس یا ترافیک برای وی اعمال گردد.
  • سرویس هایی که کمتر از 10 روز زمان داشته باشند و ترافیک نداشته باشند ، با سرویس خریداری شده شما جایگزین می گردد.
  • در صورت خرید همزمان سرویس و ترافیک ، ابتدا سرویس برای شما اعمال و سپس ترافیک اضافه خریداری شده به آن اضافه می گردد.
  • مشترک پیش از خرید می پذیرد که سرویس و ترافیک فروخته شده قابل استرداد نیست ، مگر در شرایط خاص و هماهنگی با شرکت ؛ در صورت پذیرش درخواست استرداد ، به صورت خودکار مبلغ قابل استرداد توسط سامانه فروش محاسبه و مانده به مشترک قابل مسترد می گردد ، کارمزد بانکی و خدمات از مبلغ نهایی کسر می گردد.

Available for